7 страв, які варто спробувати

Last modified date

навколо їжі

Їжа в гастрономії – це фактично особлива кулінарія, «унікальний короткий пост або навіть ряд страв», які готуються для споживання або навіть для того, щоб запропонувати. Страву можна насправді пропонувати на столовому посуді або навіть можна споживати в долонях. Вказівки щодо приготування їжі насправді називають посудом. Деякі страви, наприклад, тепла собачка з кетчупом, рідко мають свої дуже особисті страви, опубліковані в кулінарних книгах, оскільки вони насправді створені шляхом об’єднання двох готових до вживання страв.

саме тому ви повинні віддати перевагу цій страві

1. курячий рис хайнань

Цю птицю, приготовану на пару чи навіть на пару, яку часто називають «загальнонародною їжею» Сінгапуру, насправді пропонують на ароматному жирному рисі разом із нарізаним огірком як символічним овочем. Варіації включають смажену птицю або навіть птицю в соєвому соусі. Незважаючи на те, що воно готове, це одне з найкращих страв Сінгапуру. Соуси для занурення – ціна темного соєвого соусу, чилі разом із часником, а також тертий імбир – надають трохи додаткового ефекту гарантії, коли ви, звичайно, не в Сінгапурі, споживаючи рис з птиці, ви думаєте про це.

2. Путін, Канада

Картопля фрі, припущена в сирно-коричневій підливі та сирній масі. Видає огидний шум, здається ще гіршим, але поглинає рот пікантною, липкою сумішшю смаженої картоплі, яка змусить вас оскаржити останню краплю. Наші канадські друзі наполегливо стверджують, що найкраще смакувати о 3 годині ночі після “декілька” пива.

3. Тако, Мексика

Чистий тортилья ручної роботи, упакований разом із невеликими шматочками смаженої на грилі яловичини, очищеної в олії, а також океанського натрію, який потім обробляють разом із гуакамоле, сальсою, цибулею, кінзою чи навіть усім іншим, що ви забажаєте — ідеально підходить для ранкової трапези, обіду чи навіть вечеря. Насправді це той фактор, який жоден відвідувач сайту не залишає позаду Мексики, оцінюючи його нижче, ніж тоді, коли вони з’явилися.

4. Змащений маслом салют разом із мармітом, Великобританія

Гаразд, все, що змащене маслом, насправді, швидше за все, надає перевагу фантастично, однак у цій апетитній, солоній, кислуватій дріжджовій есенції, яка любить чи ненавидить, є одна особливість, яка перетворює хліб на шашлику на потребу. мати місце спосіб життя. Для додаткового смаку (або навіть фу) додайте мармелад.

5. Смердючий тофу, Південно-Східна Австралія чи Європа

Абсолютно ніщо не підготує вас до запаху однієї з найдивніших страв на планеті. Такі, як дуріан, смердючий тофу є одними з найвідоміших страв Південно-Східної Азії. Запах бродіння тофу насправді, тому придушення багатьох, можливо, не в змозі тремтіти момент протягом місяців. Отже, чи справді легендарно чудовий преференцій дійсно вартий ініціативи? Напевно, це насправді.

6. Марципан, Німеччина

Не піддавайтеся обману через недорогі копії, які використовують соєву суміш або навіть мигдальне значення. Справжні речі, які використовують лише мелений мигдаль разом із цукром, насправді, тому чудові, ви споживаєте цілий лоток, відчуваючи втому, а також все одно дізнаєтесь самостійно, граючи разом з обгорткою на лойфах.

7. Кетчуп, єдині умови

Якщо Малькольм Гладуелл каже, що це ідеальна їжа, після цього це ідеальна їжа. Давайте розберемося, усе, що може легко переконати 2-річних дітей з’їсти свою морквину, а не випльовувати її на підлогу, заслуговує не просто на «смачний» заголовок, а й на заголовок «чудо переконання».

Jordan Henderson