2 найприємніший актор

Last modified date

навколо актор

Безумовно, справді було багато світських виступів, організованих у «Центрі старіє», найпершим з яких є «Участь у Грінвуді» Адама де ла Галле в 1276 році. Він включає сатиричні сцени, а також людські твори, як-от феї. як і різні інші надприродні події. Фарси також стали привабливішими після 13 століття. До кінця позаду часу Центр старіє, зірки спеціалістів почали з’являтися в Європі та Англії. Річард III, а також Генріх VII зберегли невеликий бізнес зірок-спеціалістів. Починаючи з середини XVI століття, трупи Commedia dell’arte протягом століть ставили яскраві імпровізаційні вистави по всій Європі. Commedia dell’arte був фактично театром, зосередженим на актор , якому потрібно було трохи оточення, а також трохи реквізиту.

У ньому брали участь фактично розпушені структури, які пропонували обставини, проблеми, а також результат діяльності, щодо якої зірки імпровізували. Бере участь в утилізованих постачаннях осіб. Серед виконавців загалом було від 13 до 14 учасників. Більшість зірок фактично отримували доходи від гри, приблизно порівнянні з розмірами їхніх функцій.

саме тому це насправді один із найприємніших актор

Марк Хемілл

Мер Річард Хемілл (/ˈhæmɪl/; народився 25 вересня 1951 року) — американський письменник і актор. Насправді він відомий тим, що брав участь у фільмі «Люк Скайвокер» у колекції фільмів «Битви знаменитостей», отримавши за цю функцію 3 нагороди Сатурна. Його образи в інших фільмах включають Corvette Summertime (1978), а також The Huge Reddish One (1980). Хемілл фактично також з’являвся на етапі в ряді фільмів кінопродукції, в основному протягом 1980-х років.

Насправді він шанований вокальний актор, який фактично зображував особистості в різноманітних комп’ютерних мультиплікаційних телевізійних колекціях, комп’ютерних іграх та фільмах. Насправді Гемілл відомий завдяки своїй незмінній ролі Джокера в різних роботах у коміксах DC, починаючи з «Бетмен: Колекція комп’ютерних мультфільмів» (1992-1994). Він фактично так само сформулював Хобгобліна в Людині-павуку (1994-1998), Ліквідувати бога Озая в Персонажі: Останній маг повітря (2005-2008), а також Skips в Routine Reveal (2010-2017). Мер Річард Хемілл насправді народився 25 вересня 1951 року в Окленді, штат Каліфорнія, в родині Вірджинії Сюзанни (уродженої Джонсон), а також Вільяма Томаса Хемілла, капітана ВМС США. Він серед 7 дітей, має 2 братів і сестер, Вілла, а також Патріка, а також 4 братів і сестер, Террі, Яна, Кім і Джіні. Його батько мав англійське, шотландське, ірландське та валлійське походження, а його мати мала п’ятдесят відсотків шведського та п’ятдесят відсотків англійського походження. Хемілл фактично пояснював, що його батько був затятим римо-католиком, а також «республіканцем Ніксона».

Дензел Вашингтон

Дензел Хейс Вашингтон-молодший (народився 28 грудня 1954 року) насправді є американським актор , продюсером і керівником. Зрозумівши його ефективність на дисплеї, а також на етапі, його фактично називають актор , який змінив «ідею традиційної кінозірки». Насправді він також відомий своєю регулярною співпрацею з супервайзерами Surge Lee, Antoine Tony Scott і Fuqua. Протягом своєї професії, яка охоплює понад 4 роки, Вашингтон фактично отримав різні нагороди, що складаються з «Пошани Тоні», 2 нагород Академії, 3 золотих Всесвітніх нагород, а також 2 срібних нагород. У 2016 році він отримав нагороду Cecil B. DeMille Life time Accomplishment Honor, а в 2020 році журнал The Brand-brand New York Opportunities назвав його найкращим актор ом 21 століття. У 2022 році Вашингтон отримав урядову медаль за гнучкість, нагороджену на його честь через главу держави Джо Байдена.

Вашингтон почав свою професію поведінки в театрі, ведучи себе в ефективності поза Бродвеєм, що складається з Коріолана Вільяма Шекспіра в 1979 році. Він дуже спочатку стурбований важливістю в клінічній драматизації St. Somewhere else (1982-1988). Перші фільми Вашингтона складалися з «Розповіді солдата» Нормана Джуісона (1984), а також «Плачучої гнучкості» (1987) Річарда Аттенборо. За роль Особистої подорожі Сайласа в драматизації «Публічна битва» «Чивота» (1989) він отримав першу нагороду «Оскар» за найкращого актор підтримки.

Jordan Henderson