Коричневий тренд у Голлівуді

Last modified date

Про Голлівуд

Голлівуд насправді є районом Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія. Його власний дуже особистий тег насправді в кінцевому підсумку став узагальненою пропозицією для кіноринку США на додаток до людей, які з ним контактували. Багато власних дуже особистих майстерень, таких як Columbia Pictures, Disney, Crucial Pictures, Detector Siblings., на додаток до Worldwide Pictures були насправді розроблені там; У Crucial все ще є свої власні дуже особисті семінари, безумовно, безперечно, безперечно. Голлівуд насправді був зареєстрований як муніципалітет у 1903 році. Насправді він був дійсно об’єднаний разом із столичним місцем розташування Лос-Анджелеса в 1910 році, а також швидко пізніше виник відомий кіноринок, який зрештою став одним з найбільш впізнаваних у світі. світ.

Так само прямо в наші роки, африканські основи в «Отелло» насправді дійсно тривалий час, насправді брали участь у білому кольорі знаменитості разом із рівнем темної шкіри, включаючи Орсона Уеллса в 1951 році на додаток до Лоуренса Олів’є в 1965 році. насправді також з’являється в сучасних фільмах. Ден Ейкройд використовував чорне обличчя на додаток до дредів у фільмі «Trading Places» 1983 року, на додаток до Роберта Дауні-молодшого у фільмі «Tropic Rumbling» 2008 року Роберт Дауні-молодший з’явився на різноманітні темніші відтінки, щоб взяти участь у білому кольорі австралійської знаменитості, яка потемніти його шкірний шар на рівні в напрямку брати участь у темному чоловікові у фільмі про бій у В’єтнамі.

 

 

Коричневий

Голлівуд дійсно прийняв коричневе обличчя у добірці фільмів – швидко знизивши рівень шкірного шару артистів, особливо коли вони насправді зображують персонажів з неблагополучного середовища. Як і в дуже ранніх можливостях Голлівуду, фільми, які сумніваються в цій специфічній техніці, обумовлюють, що Боллівуд часто обирає цю техніку в напрямку справжнього використання артистів, які насправді мають, як правило, темніший рівень шкіри, з цієї причини увічнюючи дискримінацію на додаток до дискримінації. на ринку. Наприклад, популярний фільм 2019 року «Бала» складався з історії жінки, яка вміло розрізняла тон шкіри. Жінка насправді брала участь з популярною зіркою Бхумі Педнекар (на фото вище).

Педнекар підтримав режисерську можливість призначити її у фільмі, узгоджуючи з індійськими медіа-документами, уточнюючи аспекти, окрім зовнішнього вигляду, брати участь у значній роботі: «Якщо режисер дійсно захопив мене, Голлівуд може бути дійсно найкращим зрозумілий своїми дуже особистими привабливими акторами, блискучим одягом на додаток до енергійних танцювальних програм. Тим не менш, він насправді має набагато набагато менш красиву надійність – для маркетингу неприємної техніки коричневого обличчя. “Це насправді справжній расизм”, – уточнили відомий кінорежисер Нірадж Гейван: «Давайте точно не будемо обмежувати наші вирази. На додаток до техніки повертається також зайве в Англії, в напрямку єлизаветинського дорослішання, коли керівники зазвичай призначають білих відтінків знаменитостей у напрямку брати участь у меншості персонажів у шекспірівському бере участь.

 

Jordan Henderson